No menu items!

don bosko

Masakra në Don Bosko/ Meta: Kërcënim i rëndë për sigurinë e qytetarëve

Presidenti Ilir Meta ka shprehur shqetësimin për ngjarjet kriminale të ditëve të para të vitit 2022, e sidomos ka dënuar ngjarjen e rëndë të së martës në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku 1 person u vra dhe...

Detaje të reja nga masakra në Tiranë: Mes të plagosurve dhe daja i viktimës

''Konfidenciale'' sjell detaje të reja nga ngjarja tronditëse e ndodhur këtë të martë në një lokal në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku mbeti i vrarë një 35-vjeçar dhe u plagosën 4 të tjerë. Viktimë nga kjo ngjarje mbeti...

Emrat: Kush është viktima dhe 4 të plagosurit në Don Bosko

Erion Çela është 35-vjeçari që mbeti i vrarë ditën e sotme në një atentat në zonën e Don Boskos në Tiranë. Ai ka qenë në një lokal në këtë zonë me 4 persona të tjerë në një tavolinë dhe aty kanë...

Tronditet Tirana/ 1 i vrarë dhe 4 të plagosur në një lokal (Video)

1 i vrarë dhe 4 të plagosur është bilanci tragjik i të shtënave me armë në një lokal në kryeqytet këtë të martë. Viktima është Erion Çela, 35-vjeç. Ndërsa të plagosur mbetën vëllai i tij, Blerim Çela 28 vjeç, Arben Danin 46...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img