No menu items!

djegur

Gjendet një makinë e djegur në Thumanë me dy kallashnikov brenda saj, dyshohet se u përdor në atentatin ndaj Erigers Mihasit dhe Armando Dumanit

Dy armë të tipit “Kallashnikov” janë gjetur në makinë e djegur tip “Toyota” në zonën e Thumanës mbrëmjen e sotme. Dyshohet se makina dhe dy armët janë përdorur në atentatit ku mbetën të vrarë Erigers Mihasi dhe Armando Dumani në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img