Wednesday, June 7, 2023

diplomate

Video/ LAVROV mban fjalën në OKB, diplomatët dalin të gjithë nga salla

Përfaqësuesit nga Evropa dhe aleatët e tjerë janë larguar nga salla gjatë një fjalimi me video-direkte të ministrit të Jashtëm rus Sergey Lavrov në Konferencën e OKB-së për Çarmatimin në Gjenevë ditën e sotme. Një video e postuar nga delegacioni...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img