No menu items!

dhune

Pamje të rënda, mësuesi dhunon nxënësen në klasë (Video)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, ku një mësues ka dhunuar nxënësen në klasë. Siç shihet në videon e publikuar nga mediat vendase mësuesi godet nxënësen në fytyrë, e tërheq flokët dhe e hedh në tokë. Teksa mësuesi po dhunonte...

Në kërkim për dhunë ndaj gruas dhe djalit të mitur, arrestohet 50-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 50-vjeçar të shpallur në kërkim për dhunë në familje. Sipas burimeve zyrtare, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim H. D., 50...

E dhunuar nga bashkëshorti dhe “shteti”, kërkon fëmijët që gjykata ia la asaj

Një nënë nga qyteti i Beratit, ka denoncuar në emisionin Fiks Fare, dhunën që i ka ushtruar bashkëshorti i saj për 13 vite me radhë. Dhunë e cila ka sjell edhe ndarjen më vonë, por tashmë problemi qëndron tek dy...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img