Wednesday, June 7, 2023

detaje

Zbulohet dosja, si i fundosi policët grekë vrasësi i Artan Cukut

Mediat në Athinë kanë zbardhur detaje të reja nga dosja e pajisjes me pasaporta false greke të kriminelëve të ndryshëm, mes tyre edhe shqiptarë. “Kathimerini” shkruan se në prill të vitit 2020, një kriminel shqiptar Bledar Jambelli me pseudonimin...

Ekzekutoi dhe hodhi në greminë biznesmenin, faktet që tradhtuan mikun e viktimës

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vrasjen e biznesmenit Ruzhdi Hoxha. Gazetarja Klodiana Lala bëri pubike disa fakte që sipas grupit hetimor që ‘tradhtuan’ Ferdinand Rrushin, një prej personave që dyshohet të jetë autor i kësaj...

Zbardhet grabitja e biznesmenit Çangu, detaje për operacionin “Kasaforta”

Zbardhet zyrtarisht grabitja dhe dhunimi i biznesmenit Nazmi Çangu dy javë më parë në Nikël, Fushë Krujë. Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar një nga autorët, shtetasin Saimir Kuçi, dhe po kërkon kreun e grupi Artan Prenga dhe...

Vrasësit qëndruan në Fier/ Detaje nga ekzekutimi i Demir Backës

Dhjetëra efektivë të policisë “Shqiponja”, të shoqëruar dhe nga oficerë të Krimeve të Rënda të drejtorisë së Fierit, kanë kryer kontrollin e rreth 80 banesave në qytetin e Fierit, ku besohet se kanë qëndruar me qira personat që kanë...

”Semakut iu ngrit kurth nga persona të njohur”/ Detaje nga vrasja në Peqin

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Peqin, ku u gjet i vrarë Alban Semaku. Burime për ''Konfidenciale.com'', bëjnë me dije se Semakut i është ngritur kurth dhe se persona...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img