No menu items!

davos

Zelenski kërkon sanksione maksimale ndaj Rusisë

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski ka bërë thirrje për sanksione “maksimale” kundër Rusisë gjatë një fjalimi virtual në Forumin Ekonomik Botëror që mbahet në Davos. Zelenski tha se sanksionet duhet të përfshijnë embargon e naftës, bllokimin e bankave ruse dhe pezullimin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img