No menu items!

dajot umpamekano

Bajerni me mungesa, por Umpamekano është i bindur: Benfikën e mundim lehtësisht

Bajerni vjen në ndeshjen e sotme pasi mundi 5-1 skuadrën e Leverkusenit në fundjavë. Kampionët e Gjermanisë do t’i duhet të heqin dorë nga dy prej lojtarëve më të mirë siç janë mesfushori Leon Gorecka dhe anësori i majtë,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img