No menu items!

covidi i zgjatur

Çfarë është COVID-i i zgjatur dhe si mund të kurohet

Disa nga simptomat e sëmundjes së zgjatur të shkaktuar nga koronavirusi janë lodhja kronike, turbullimi i mendimit, pagjumësia, probleme në zemër dhe vështirësi në frymëmarrje. Korrespondentja e Zërit të Amerikës, Lesia Bakalets, përshkruan se çfarë përfaqëson realisht COVID-i zgjatur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img