No menu items!

borxhi

Meta: Të kthehet në rrugë rënëse raporti i borxhit ndaj PBB, përndryshe do të shkaktojë krizë serioze

Presidenti Ilir Meta doli në një konferencë për shtyp mëngjesin e kësaj të premteje për borxhin publik. Ai tha se niveli i borxhit ndër vite në vend mund të shkaktojë krizë të fortë. Sipas Metës, ligji për buxhetin e...

”Borxhi 720 mln euro do vidhet”/ Berisha sulmon Bashën dhe Ramën

Ish-kryeministri, Sali Berisha akuzoi kryetarin aktual të Partisë Demokratike, Lulzim Basha se me votën abstenuese në Parlament për borxhin 720 mln euro, bëri edhe PD-në bashkëfajtore. Këtë akuzë, Berisha e bëri nga Lushnja ku zhvilloi Foltoren e rradhës me anëtarë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img