No menu items!

bjelloruse

BE-ja sanksionon ushtarakë bjellorusë për pushtimin e Ukrainës

Bashkimi Evropian të enjten vendosi sanksione ndaj 22 zyrtarëve të ushtrisë bjelloruse për shkak të rolit të Minskut në ndihmën e Rusisë për pushtimin e Ukrainës. Gjashtë gjeneralë dhe 16 kolonelë i janë shtuar listës së zezë të BE-së për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img