No menu items!

biznesi

Tritol biznesit të këngëtarit në Durrës

Një biznesi në pronësi të reperit Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik Noizy, i është vënë tritol. Ngjarja është regjistruar këtë të mërkurë në lagjen nr.13 të qytetit të Durrësit. Në butikun e rrobave, të marrë me qira nga shtetasi...

Paketa Fiskale, 30 mln euro kosto tek biznesi dhe qytetarët

Propozimet në Paketën e re Fiskale 2022-2025 synojnë të rrisin të ardhura shtesë në rreth 3.6 miliardë lekë (30 milionë euro), të cilat më së shumti do të merren mbrapsht nga sektori i bujqësisë, i cili aktualisht vuan nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img