No menu items!

bilete

Finalja e Ligës së Konferencës, deri në 5 mijë euro një biletë në tregun e zi

Finalja e Ligës së Konferencës që do të zhvillohet në stadimiun “Air Albania” në Tiranë më 25 maj, ka zgjuar interesimin e shumë tifozëve, veçanërisht të Romës dhe Fejnordit, dy ekipeve finaliste. Megjithatë, jo të gjithë ata që kanë siguruar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img