No menu items!

benfika

Bajerni mposht me goleadë Benfikën, Mançesteri fiton me përmbysje. Ja të gjitha ndeshjet e sotme të Champions-it

Bajerni i Mynihut shkatërroi 0-4 Benfikën, në Portugali. Sane me dy gola, Levandovski dhe autogoli i Everton i dhanë 3 pikët bavarezëve, të cilët kryesojnë grupin e tyre me pikë të plota. Një gol i Dejan Kulusevskit i ka dhënë...

Bajerni me mungesa, por Umpamekano është i bindur: Benfikën e mundim lehtësisht

Bajerni vjen në ndeshjen e sotme pasi mundi 5-1 skuadrën e Leverkusenit në fundjavë. Kampionët e Gjermanisë do t’i duhet të heqin dorë nga dy prej lojtarëve më të mirë siç janë mesfushori Leon Gorecka dhe anësori i majtë,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img