No menu items!

ben qimja

Atentati në Fier, policia merr në pyetje Ben Qimen: Ekzekutimin e mësova nga mediat

Biznesmeni fierak Arben Isufaj, i njohur dhe si Ben Qimja, është arritur “të gjendet” më në fund nga Policia e Shtetit dhe është marrë në pyetje për ekzekutimin e Dem Backës, në mes të Fierit më 23 tetor. Pas disa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img