No menu items!

bayern

Bayern fiton ndeshjen spektakolare me Leipzig

Gola dhe spektakël në sfidën e mbrëmjes së të shtunës në Bundelisga mes Bayern Munich dhe Leipzig, e fituar 3-2 nga bavarezët në Allianz Arena. Muller ka zhbllokuar ndeshjen, para barazimit të ish-yllit të Milan-it, Andre Silva. Në fundin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img