No menu items!

banesa

Rusia paralajmëron banorët e Kievit: Largohuni nga shtëpitë, do të sulmojmë

Ministria ruse e mbrojtjes ka lëshuar një paralajmërim për banorët e Kievit se po përgatitet të godasë “kokat” e Shërbimit të Sigurisë në kryeqytetin ukrainas, shkruan BBC. Në një deklaratë të lëshuar të martën pasdite, zyrtarët rusë thanë se forcat...

Rrethimi te ‘5 Maji’/ Berisha: Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve

Menjëherë pasi policia e Edi Ramës ka rrethuar zonën e ‘5 Majit’ dhe ku pritet që fadromat e IKMT të prishin banesat e qytetarëve pa asnjë marrëveshje, ka reaguar edhe ish- kryeministri Sali Berisha. Ai ka postuar një video dhe...

Rama: Isha i bindur që Turqia nuk do ta linte në mes projektin e rindërtimit

Në ceremoninë e inaugurimit të 522 apartamenteve të reja në Laç të ndërtuara me financim nga qeveria turke pas tërmetit të 26 Nëntorit 2019, Kryeministri Edi Rama tregoi edhe një histori për premtimin që kishte dhënë Presidenti turk Erdogan. Kur...

Erdogan në Laç: 522 apartamentet e reja kushtuan 42 milionë euro

Presidenti i Turqisë Erdogan mori pjesë në ceremoninë e inaugurimit të 522 banesave të reja në qytetin e Laçit që u ndërtuan pas tërmetit të 26 Nëntorit 2019, me financime nga qeveria turke. Erdogan pa nga afër këto banesa në...

Grabitet banesa e biznesmenit në Krujë, i marrin 100 mijë euro dhe i presin gishtin me gërshërë

Dhjetë perosna kanë grabitur banesën e një biznesmeni në Nikel të Krujës, duke marrë flori dhe një shumë monetare prej 100 mijë eurosh. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, teksa mësohet se sipas...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img