No menu items!

babai

Babai i Mateos: Dua drejtësi, të ma sjellin këtu autorin dhe ta varin

Babai i Mateos, 8-vjeçarit që u gjet i vrarë dhe i groposur në banesën e fqinjit të tij, ka folur për herë të parë për emisionin ‘Me zemër të hapur’ te Evis Ahmetit, ku ka treguar detaje rrëqethëse. Ai...

E rëndë në Fier/ Djali plagos me thikë të atin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Levan të Fierit. Pas një konflikti në familje, një 80-vjeçar është plagosur me thikë nga djali i tij 41-vjeçar. 80-vjeçari Deli Vruzhaj, ndodhet në spital ku edhe po merr...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img