Wednesday, June 7, 2023

audi

Transportonin emigrantë me ‘Audi’, arrestohen dy të rinj në Gjirokastër

Njoftimi i policisë Gjirokastër Vijon operacioni policor i koduar "Muzgu". Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. Transportonin tre emigrantë të paligjshëm, vihen në pranga dy shtetas. Sekuestrohen një automjet...

Atentati mafioz në Tiranë, identifikohen viktimat (Foto)

Identifikohen dy viktimat në atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë, të cilët ndodheshin brenda “Audi-t” me targa AB 008 EM”. Bëhet me dije se Erigers Mihasi dhe Armando Dumani janë personat të cilët u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img