No menu items!

atletiko madrid

Në skadencë kontrate me Atletikon, Interi tenton Luis Suarezin

Interi synon që të transferojë në merkaton e verës, Luis Suarezin. Sipas asaj që raporton e përditshmja spanjolle “Marca”, uruguajani është në skadencë kontrate në muajin qershor dhe nuk ka ndërmend që të rinovojë me Atletikon e Madridit. Sulmuesi uruguajan, i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img