No menu items!

armiq

‘Jemi armiq’, Berisha i drejtohet Ramës nga protesta para Kryeministrisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se ai dhe kryeministri Edi Rama janë armiq me njëri-tjetrin. Gjatë fjalës së tij në protestën para godinës së Kryeministrisë, Berisha u shpreh se Rama e do pushetin për të varfëruar shqiptarët. Berisha theksoi...

Berisha: Armiqtë i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë

Nga të gjitha takimet që ka zhvilluar me demokratët, ai në Tropojë mund të konsiderohet ndër më të “vështirët” për Sali Berishën. Kjo pasi ish-kryeministri e pati pothuajse të pamundur që ta mbyllte foltoren që zhvilloi këtë të mërkurë. Të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img