No menu items!

arme zjarri

Plagosja me armë zjarri në Vlorë, policia zbardh dinamikën e ngjarjes 

Disa orë pas ngjarjes së ndodhur në fshatin Llakatund të Vlorës, ku mbeti i plagosur me armë zjarri 19-vjeçari Sebastian Jallaj, policia ka zbardhur dinamikën e plotë. Autori është një 20-vjeçar nga Llakatundi, i cili është identifikuar dhe vënë në...

Kosovë: 3 viktima nga gjuajtjet me armë zjarri drejt një autobusi

Tre persona kanë vdekur nga gjuajtjet me armë zjarri drejt një autobusi në afërsi të fshatit Gllogjan të komunës së Deçanit në orët e mbrëmjes të së premtes, 26 nëntor. Lajmin e ka konfirmuar Shkodran Nikqi nga Prokuroria Themelore e...

Malësi e Madhe, 60-vjeçari plagos veten me armë gjahu

Një 60-vjeçar në Shkodër është vetëplagosur aksidentalisht me armë gjahu në këmbë. Policia thotë se shtetasi N.B., 60 vjeç, banues në lagjen Mehaj të qytetit Koplik, ka shkuar për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Shkodër, pasi dyshohet se aksidentalisht  në...

Qëlluan me armë zjarri në ajër, policia arreston dy të rinj në Vorë

Dy të rinj nga Shijaku janë vënë në prangat e policisë së Vorës, pasi akuzohen se kanë qëlluar me armë zjarri në ajër duke terrorizuar banorët. Ngjarja ka ndodhur këtë të hënë në vendin e quajtur “Kuç-Vorë”, mbi kodrat e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img