Wednesday, June 7, 2023

armando dumani

Dinamika e atentatit në Tiranë/ Si u ekzekutuan Mihasi dhe Dumani brenda ”Audi”-t luksoz

Tiranë - Mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:40, në zonën e Astirit në kryeqytet, u dëgjuan breshëri të shtënash kallashnikovi. Dy qyta dolën jashtë xhamave të një mjeti tip “Toyota”, të cilët qëlluan pa u ndalur dhe me precizion...

Atentati mafioz në Tiranë, identifikohen viktimat (Foto)

Identifikohen dy viktimat në atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë, të cilët ndodheshin brenda “Audi-t” me targa AB 008 EM”. Bëhet me dije se Erigers Mihasi dhe Armando Dumani janë personat të cilët u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img