Wednesday, June 7, 2023

argjentine

UEFA planifikon pjesëmarrjen e Argjentinës dhe Brazilit në Ligën e Kombeve

Skuadrat e Amerikës së Jugut mund t’i bashkohen turneve të UEFA-s me skuadra si Argjentina e Brazili të cilat do të konkurrojnë përballë atyre të kontinentit tonë. Nuk është fantazi, por një plan i bujshëm që mund të vihet...

Fenomeni i pazakontë në Argjentinë, retë duken si topa pambuku (Video)

Një fenomen i çuditshëm klimatik mahniti banorët në Argjentinë duke formuar re të pazakonta si topa të mëdhenj prej pambuku. Formacionet e rralla të reve njihen si retë Mammatus. Ata u shfaqën në qiell mbi Casa Grande, Córdoba më...

I dëmtuar por i grumbulluar me Argjentinën, Leonardo zemërohet për Mesin

I dëmtuar me PSG-në, por i grumbulluar me Argjentinën për ndeshjet e radhës kualifikuese të Kupës së Botës. Kjo është situata e Leo Mesit, që ka më shumë se dy muaj që bashkëjeton me një shqetësim në gjurin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img