Wednesday, June 7, 2023

arbiter

‘I paaftë’, anglezët sulmojnë arbitrin brazilian: Nuk ishte në nivelin e duhur

Anglia është jashtë Kupës së Botës, pavarësisht një ndeshjeje mjaft të mirë kundër Francës. Në qendër të analizës së ndeshjes nga mediat angleze ishte edhe performanca e arbitrit të ndeshjes, brazilianit Wilton Sampaio. Kapiteni anglez, Harry Maguire dhe ish-mbrojtësi Gary...

Video/ James Rodrigez humb kontrollin, kolumbiani tenton të sulmojë arbitrin

Ish-mesfushori i Realit të Madridit, James Rodrigez vazhdon të prodhojë polemika. 30-vjeçari është bërë protagonist me një gjest të shëmtuar ndaj arbitrit. Al Rajan,skuadër ku luan Rodrigez, humbi në transfertë me rezultatin 1-2 ndaj Al Arabi. Por, ajo që bëri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img