Wednesday, June 7, 2023

arabi saudite

‘Vizioni që ka Al Nassr është frymëzues’, Ronaldo flet pas transferimit në Arabinë Saudite

“Jam i emocionuar për një përvojë të re në një ligë të ndryshme dhe në një vend tjetër, vizioni që ka Al Nassr është shumë frymëzues. Jam shumë i emocionuar të bashkohem me shokët e mi të skuadrës dhe...

Garë e çmendur në Arabi/ Hamilton fiton dhe barazon Verstappen, titulli vendoset në Abu Dabi

Lewis Hamilton me Mercedes fitoi sot në mbrëmje garën e Çmimit të Madh të Arabisë Saudite, zhvilluar në pistën qytetase të Jeda, gara e parafundit e këtij sezonit në Formula 1. Një garë e çmendur, e ndalur dy...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img