No menu items!

apartamente

Nuk ndalet rritja e çmimeve të apartamenteve në Tiranë

Çmimet e apartamenteve brenda unazës dhe në zonën rreth qendrës janë shtrenjtuar me të paktën 10-15% krahasuar me një vit më parë, sipas një vëzhgimi që “Monitor” ka bërë në kryeqytet. Ekspertët e pasurive të paluajtshme pohojnë se në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img