No menu items!

antony fauci

Zbulohet rasti i parë i variantit Omicron në SHBA

Rasti i parë i variantit të ri të koronavirusit, Omicron në SHBA është zbuluar më 1 dhjetor në Kaliforni, tha Anthony Fauci, drejtor i Institutit amerikan për Alergji dhe Sëmundje Ngjitëse. Personi në fjalë, i infektuar me variantin e ri...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img