No menu items!

antony blnken

Pavarësia, Sekretari Blinken: SHBA-të, krenarë që kanë Shqipërinë mike dhe aleat

Sekretari amerikan i shtetit Antony J. Blinken, ka përcjellë një mesazh urimi me rastin e festave të flamurit dhe pavarësisë së Shqipërisë. “Në emër të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përgëzoj popullin e Shqipërisë për 109-vjetorin e Pavarësisë. Miqësia jonë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img