No menu items!

antonio rudiger

Pothuajse e kryer, Real Madrid transferon kampionin e Europës

Reali i Madridit po ndjek me vëmendje atë çfarë po ndodh me mbrojtësin e Çelsit, Antonio Rydiger. Gjermani nuk ka rinovuar me londinezët dhe gjasat që ai të rinovojë janë shumë të pakta. Kontrata e tij me Çelsin skadon verën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img