No menu items!

andri shevcenko

Shevçenko nis merkaton te Xhenoa, sytë nga një qendërmbrojtës shqiptar

Andri Shevçenko shpreson që entuziazmi që ka sjellë te Xhenoa ardhja e tij, të ndihmojë ekipin që të bëjë para në klasifikim dhe të shpëtojë nga zona e ftohtë. Por ai njëkohësisht është i ndërgjegjshëm se do të duhen...

Shevçenko zbarkon në Itali, sfidën e parë do ta luajë ndaj Murinjos

Andri Shevçenko do të nisë një aventurë të re si trajner, por ndryshe nga vitet e arta me Milanin, ukrainasi do të jetë në rolin e trajnerit. 45-vjeçari pasi shkroi historinë me Ukrainën në Kampionatin Europian, u largua pas pesë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img