Wednesday, June 7, 2023

alfred peza

Për ata që thonë të ikë edhe Saliu, edhe Luli!

Nga: Alfred Peza Demokratët janë ndarë në dy grupe të mëdha, pas shpalljes së luftës për kreun e PD, mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës. Njëra palë mbështet “liderin historik”, e tjetra atë aktual. Njëra palë çirret pro ish Kryetarit,...

Pse po nxiton Sali Berisha për të pushtuar PD?

Nga: Alfred Peza I pyetur nga gazetarët në prapaskenën e një emisioni të debatit televiziv para zgjedhjeve të 2005, se shqiptarët duket sikur do ia jepnin votën për tu rikthyer në pushtet, por si do ia bënte me SHBA që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img