No menu items!

alec baldwin

Alec Baldwin flet për herë të parë pas vrasjes aksidentale në xhirimet e filmit “Rust”

Alec Baldwin ka thyer heshtjen duke folur për herë të parë pas aksidentit fatal në xhirimet e filmit të tij “Rust”, i cili rezultoi me vrasjen aksidentale të kineastes Halyna Hutchins, nga aktori i famshëm. ‘Nuk jam i autorizuar të...

A duhet të dënohet me burg Alec Baldwin?

Aktori i njohur Alec Baldwin mund të dënohet me burg. Është ky mendim i disa ekspertëve ligjorë pasi ai qëlloi aksidentalisht një anëtare të stafit dhe plagosi një tjetër gjatë xhirimeve. Kineastja 42-vjeçare Halyna Hutchins ndërroi jetë të enjten, më 21...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img