Wednesday, June 7, 2023

aktor

‘Ngjarja është filmuar’, media amerikane jep detaje per vdekjen e aktorit shqiptar

Media amerikane New York Post ka publikuar detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur të shtunën, ku aktori shqiptar, Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij, Ornela Shehi humbën jetën pasi u hodhën nga kati i gjashtë i...

Aktori i njohur turk rrezikon të dënohet me katër vite burg, ja arsyeja

Aktori i njohur turk Burak Özçivit, i cili mbahet mend nga popullata femërore për rolin e tij të bukur Bali-beg në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, mund të dënohet me burg. Sipas raportimeve të mediave të huaja, Burak akuzohet për sharje...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img