No menu items!

akil nerjaku

Shënjestër e atentatit të dështuar me snajper, Akil Nerjaku arrestohet me urdhër të SPAK-ut

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka firmosur disa urdhër-arreste me këkesë të SPAK këtë të premte. Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për një procedim penal të regjistruar më herët dhe urdhër-arrestet vijnë pas...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img