Wednesday, June 7, 2023

aguero

Barcelona zgjedh zëvendësuesin e Aguero

Lamtumira nga futbolli e Sergio Aguero ka lënë një boshllëk të rëndësishëm në sulmin e Barcelona-s dhe klubi po monitoron merkaton për të gjetur menjëherë një zëvendësues të denjë. Sipas calciomercato.com, emri i përzgjedhur është ai i Edinson Cavani-t. Kontrata e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img