No menu items!

adriatik llalla

Pse Adriatik Llalla mund të mos ekstradohet në Shqipëri

Italia ka nisur shqyrtimin e dosjes së marrë nga pala shqiptare për ekstradimin e Adriatik Llallës, të dënuar me dy vite burg për deklarim të rremë dhe fshehje pasurie. Por, kushdo që mund të presë një ekstradim të shpejtë...

Arrestohet në Romë, ish kryeprokurori Adriatik Llalla

Ish prokurori i Përgjithshëm i Shqipërisë, Adriatik Lalla, u arrestua sot në Itali, nga Interpol Rama. Sipas një njoftimi zyrtar të Policisë shqiptare “falë informacioneve të marra nga strukturat e Policisë së Shtetit, për vendndodhjen e këtij personi, si...

Gjykata e Lartë regjistron rekursin për ish-kryeprokurorin Llalla

Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin lidhur me çështjen e ish-kryeprokurorit të përgjithshëm Adriatik Llalla. Për këtë rast me anë të shortit, gjyqtari Ilir Panda është përcaktuar relator i çështjes së Llallës. Ndërkohë, ende nuk ka një datë për shqyrtimin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img