No menu items!

abramovic

Abramoviç mund të refuzojë të paguajë kredinë prej 1.6 miliardë stërlina

Pikërisht kur menduam se gjithçka po shkonte pa probleme dhe një blerje ishte afër, dëgjojmë se ka telashe me shitjen e Çelsit. Times raporton se ekziston frika se e gjithë shitja mund të shembet, sepse Roman Abramoviç dëshiron të rikuperojë kredinë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img