Wednesday, June 7, 2023

7 nentor 2021

Horoskopi 7 Nëntor 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Zbatoni plane apo ide që deri më tani kanë mbetur mënjanë, pasi fati do t'ju afrojë mjaftueshëm për t'i promovuar dhe gjetur mbështetës për zbatimin e tyre. Demi Hiqni qafe atë që ju rëndon psikologjikisht dhe organizoni më mirë kohën dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img