No menu items!

7 korrik

Protestat do ndalen kur të realizojnë qëllimin e tyre madhor, sipas Berishës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u pyet nga mediat sot se cili është skenari i protestës. “Protesta ka skenarin e vet. E rëndësishme është që ne të japim mesazhin tonë të fuqishëm se shqiptarët nuk do e tolerojnë më...

Berisha: Më 7 korrik, t’i tregojmë botës se ne vendosim për fatet e vendit

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se në protestën e 7 korrikut, demokratët, por edhe qytetarët e thjeshtë duhet t’i tregojnë botës se janë ata që vendosin për fatet e vendit. Në një bashkëbisedim me anëtarë të FRPD-së, Berisha...

Do i lejojë protestuesit të futen në Kryeministri? Përgjigjet Berisha

Partia Demokratike ka thirrur një protestë kombëtare në Tiranë, më 7 korrik ora 19:00. Në një deklaratë për mediat këtë të premte nga selia blu, kryetari i kësaj force politike, Sali Berisha u pyet nëse protestuesit do të futen në...

Berisha për protestën: Shqiptarët në rrezik, Rama do largohet

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se qytetarët shqiptarë janë në rrezik për shëndetin, vendin e punës si dhe të ardhurat e tyre, ndaj beson se më 7 korrik, Tirana do të jetë e mbushur me protestues...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img