No menu items!

64 paund

Britani/ I riu gatuan në shtëpi biftekun e Nusretit për vetëm 64 Paund

Një personazh i njohur në rrjetet sociale, kryesisht në TikTok dhe Youtube, Harrison Webb, është shokuar kur ka mësuar çmimin e biftekut të artë në restorantin e Nusretit. Kështu që ai ka tentuar ta bëjë atë në kushte shtëpie....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img