Wednesday, June 7, 2023

4 nentor 2021

Horoskopi 4 Nëntor 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Sot arrini dhe përmbushni dëshirat e thella, kryesisht përmes kontakteve dhe komunikimeve, pasi bindja juaj e fortë, sharmi dhe mprehtësia juaj do të sjellin vetëm rezultate pozitive. Megjithatë, do të ishte mirë që sot të shmangni jetën intensive shoqërore dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img