Wednesday, June 7, 2023

24 nentor 2021

Horoskopi 24 Nëntor 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Hëna mund të sjellë emocione të forta për ju. Ndoshta jeni ndjerë të parëndësishëm në një marrëdhënie të mëparshme. Është koha për t'u çlodhur dhe për të shijuar emocionet e reja. Demi Një marrëdhënie e cila mund të ketë qenë jo...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img