No menu items!

21 mije euro

Tiranë: Sekuestrohen miliona lekë, kokainë dhe tavolina pokeri, 3 në pranga

Policia e Shtetit finalizoi operacionin “Fati i lojërave”, teksa ka arrestuar 3 persona dhe ka proceduar penalisht 14 të tjerë në Tiranë. Ndërkohë, janë sekuestruar 21.900 € dhe 90.800 lekë të rinj, lëndë narkotike kokainë, dy tavolina pokeri, katër...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img