No menu items!

170 milione dollare

Ekonomia e Ukrainës humbet 170 milionë dollarë në ditë

Kryeministri i Ukrainës, Denys Shmyhal deklaroi se vendi po humbet 170 milionë dollarë çdo ditë, për shkak të bllokimit të porteve dhe kjo ka bërë që prodhimet ukrainase të mos eksportohen. Deklaratën, Shmyhal e dha gjatë një vizite në portin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img