Monday, December 11, 2023

“Golazo”/ UEFA çmendet pas golit të Asanit, pretendent për më të bukurin e raundit

Asir Jasani shënoi një gol spektakolar në ndeshjen ndaj Polonisë në “Air Albania”, e cila përfundoi me rezultatin 2-0 në favor të kuqezinjve.

UEFA e ka postuar golin në faqen e saj zyrtare, duke e quajtuar një “golazo”.

Ndërkaq, goli i Asanit është zgjedhur nga UEFA si një 4 më të bukurit e këtij raundi dhe tifozët do të votojnë për golin më të bukur.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

LAJME TE TJERA

Më SHUMë