No menu items!

zef hila

Deputeti i PD-së paraqitet në SPAK për të dytën herë brenda pak javësh

Deputeti i Partisë Demokratike, Zef Hila është paraqitur mëngjesin e së enjtes në zyrat e Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK). Ende nuk dihen arsyet se përse Hila ndodhet sot në ambientet e SPAK. Por kjo...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img