No menu items!

ylli manjani

Manjani: Në zgjedhjet e 2011 për Bashkinë e Tiranës, Basha donte të pranonte humbjen ende pa mbaruar gara

Ish-ministri i Drejtësisë dhe deputeti i LSI, Ylli Manjani komentoi deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ky i fundit u shpreh në një intervistë për ''News 24'' ditën e djeshme, Basha u shpreh se i fitoi zgjedhjet...

Manjani: Basha është komunist, ka zabtuar Partinë Demokratike

Ish-ministri i Drejtësië Ylli Manjani ka reaguar sërish në lidhje me vettingun e politikanëve, propozim i ardhur pak ditë më parë nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Sipas Manjanit, ideja e vettingut të politikanëve është propozuar edhe në shtator...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img