No menu items!

xhama

Xhama mbi kokat e demokratëve, publikohet video shokuese nga protesta e 8 janarit

Edhe deputeti Edi Paloka publikoi pamjet e videos tronditëse, ku shihet se si njerëzit e Lulzim Bashës thyejnë dhe hedhin xhama mbi kokat e protestuesve demokratë. “Ja se si ne kriminelët “i thyem” xhamat e selisë dhe i hodhëm mbi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img