No menu items!

vrasjet

Atentati në Fier dhe grabitja në Krujë, presidenti Meta: Të arrestohen autorët

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka reaguar ashpër në lidhje me situatën e rendit në vend, pas ekzekutimit në Fier të 57-vjeçarit Demir Baçka, dhe grabitjes së banesës së biznesmenit Nazmi Çangu, në Nikel të Krujës. Sipas Metës, këto ngjarje,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img