No menu items!

vettingu i politikaneve

Vettingu i politikanëve, Zheji: Rama i papërgatitur nga propozimi i Bashës

Analisti i njohur, Artur Zheji deklaroi se propozimi i kryedemokratit Lulzim Basha për vettingun e politikanëve, e ka gjetur të papërgatitur kryeministrin Edi Rama, dhe sipas tij, ky i fundit po përpiqet që të fitojë kohë. Deklarata e Zhejit u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img